YÜKLENİYOR

Kurumsal

10 Mart 2016 tarihinde Mimar Ozan TOPSAKAL (LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ) ve İnşaat Mühendisi Emrah YAPAN (SAKARYA ÜNİVERSİTESİ) tarafından kurulmuştur. OZEM İNŞAAT LTD. ŞTİ. tecrübeli kadrosu ile Mimarlık (Avan proje hazırlanması, 3d görünüm, animasyon, mimari uygulama proje hazılanması ve gerekli yasal prosedürler), Mühendislik (Her türlü statik, mekanik ve elektrik projelerinin gerekli yönetmeliklere uygun şekilde hazırlanması ve onaylanması; zemin etüd raporu, plan kroki ve harita işleri), Gayrimenkul değerleme çözüm ortaklığı (hertürlü taşınmazın değerlemesi), İnşaat tahhüt işleri (Betonarme, Çelik, ahşap ve prefabrik işler) yapabilmektedir. OZEM İNŞAAT LTD. ŞTİ. için müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelmektedir.

Ozan TOPSAKAL;

1989 yılında Balıkesirin Dursunbey ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve Ortaokulu Erdek Atatürk İlköğretim Okulunda okuduktan sonra Lise eğitimin Erdek Süper Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini 2007-2012 yılları arasında K.K.T.C ‘de Lefke Avrupa Üniversitesinde Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık bölümünde İngilizce olarak tamamlamıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra Sakarya’da 2012-2015 yılları arasında özel bir şirkette şirket ortağı seviyesinde çalışmıştır. Bu yıllar arasında yaklaşık 30 adet çeşitli fonksiyonlarda mimari projelere imza atmıştır. Yaklaşık 10 adet şantiye şefliği görevi üstlenmiştir. Aynı zamanda yaklaşık 3 yıl boyunca Sakarya bölgesinin tüm ilçelerinde taşınmazların değerlemesini yapmıştır. 29 Aralık 2015 tarihi itibariyle Sakarya dan ayrılıp Balıkesirin Bandırma İlçesinde 10 Mart 2016 tarihinde İnşaat Mühendisi Emrah Yapan ile OZEM Mim. Müh. LTD. ŞTİ.’ni kurmuştur.

Emrah YAPAN;

Emrah YAPAN, 15 Mart 1989 Balıkesir Bandırma’da doğdu. İlkokulu Çayağzı köyünde okudu. Ortaokulu Karşıyaka beldesinde tamamladıktan sonra Erdek Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesinden 2007 yılında okul birincisi olarak mezun oldu. Eğitimine hiç ara vermeden 2007 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü kazandı. Sakarya Üniversitesinde Hazırlık sınıfı okuduktan sonra 2008 yılında mühendislik eğitimine başladı. 2012 yılında mezun oldu. 13.08.2012 tarihinde Sakarya Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Hidrolik Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine başladı. Danışman hocası Yrd. Doç. Dr. Emrah DOĞAN eşliğinde yapılan “Sakarya Nehrinde Taşkın Erken Uyarı Sisteminin Geliştirilmesi, Taşkın Risk Analizi ve Taşkın Kontrol Yapılarının Projelendirilmesi” adlı bitirme tezinde aktif olarak çalışan Emrah YAPAN; taşkın koruma yapıları, taşkın, barajlar, Hidroelektrik Santraller ve diğer hidrolik enerji konularında Türkiye’de sayılı kişiler içerisinde yer almaya adaydır.

Emrah Yapan;

Emrah YAPAN; 2012 yılının Haziran ayında özel sektöre konut yapılarında şantiye şefi olarak başladı, yaklaşık 6 ay şantiye görevinden sonra statik çelik ve betonarme yapıların analizine ilgisinin artmasından dolayı yaklaşık 18 ay bir proje ofisinde Yetkin İnşaat Mühendisi yanında Mimar ile kombinasyonlu şekilde betonarme ve çelik yapıların statik analizi ve dizayn üzerine tecrübeler kazandı. 5 Şubat 2014 ile 3 Ağustos 2014 tarihleri arasında Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığında, Jandarma Er olarak vatani görevini layıkı ile yerine getirdi. Askerlik görevinden sonra özel bir firmada yaklaşık 15 ay boyunca kontrol firmaları ve proje müdürleri altında fabrika taahhüt projelerinde Şantiye şefi oarak görev yaptı. 10 Mart 2016 tarihinde Mim. Ozan TOPSAKAL ile OZEM Mim. Müh. İnş. Taah. Ltd. Şti.'ni kurmuştur.

VİZYONUMUZ;

Genç ve dinamik kadromuzla tecrübe, yetenek ve imkanlarımızı kullanarak sanayileşmenin ve yapılaşmanın her geçen gün artmakta olduğu Türkiye genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında, en güvenilir ve yenilikçi firmalardan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ;

Müşteri talep ve isteklerini iyi analiz edip; güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, tasarlanan projeleri projeye uygun şekilde, kalite ve güvenlik çerçevesinde, talep edilen süre içerisinde işin tamamlanmasını sağlamak; tüm bunlar gerçekleşirken, OZEM çalışanlarının ve çalıştığımız firmaların vizyonuna katkıda bulunmaktır.